Banner
Banner

  Katalog / Ceník  Katalog       

 

Vinylové podlahy EURO VINYL FLOOR FOREVER

Odolné a praktické podlahy

Díky kvalitnímu povrchu s polyuretanovou úpravou a šesti vrstvám je Euro Vinyl Floor Forever odolný vůči vodě, a proto je vhodný i do Vaší koupelny. Můžete vybírat jak z autentických dřevěných dekorů, tak i z dekorů dlažby a kamene.

Proč právě Euro Vinyl Floor Forever?

  • Dvě možnosti pokládky - lepením nebo plovoucím způsobem.
  • Je extrémně stabilní díky dvojité skelné stabilizační mřížce.
  • Je jednoduchý na údržbu a voděodolný.
  • Autentické dekory se hodí do každého interiéru.
  • Lze jej pokládat na podlahové vytápění. Je praktický a příjemný na dotek.
  • Záruka až 20 let pro domácí prostory, až 10 let pro komerční prostory.
 

Primero / Primero Click – 8 dřevěných dekorů

Moderní a elegantní dekory. Tato kolekce Vás zaujme elegantními dekory, které padnou každému modernímu interiéru. V nabídce 8 dekorů najdete kromě dubových dekorů i dekory borovice. Díky jemnému žilkování dřeva jsou dekory příjemné na dotek a na první pohled nerozeznatelné od dřeva.

Ultimo / Ultimo Click – 10 dřevěných dekorů

Autentická struktura dřeva. Tato kolekce je vhodná do domácností i do středně komerčních prostor. Díky záruce 20 let/10 let se z podlahy budete těšit po mnoho let. V nabídce najdete jak dekory dubu, buku nebo ořechu, tak i dekory s designovými proužky.

Ultimo Stone / Ultimo Stone Click – 5 kamenných dekorů

Přírodní kámen a autentická dlažba. V této kolekci najdete dekory dlažby nebo přírodního kamene. Díky autentickému vzhledu se hodí do koupelny i kuchyně. Vybírejte z 5 dekorů a zařiďte si podle svých představ interiér, ve kterém se budete cítit příjemně.

Vzhled přírodní dřeva a kamene

Dekory jsou vzhledově k nerozeznání od přírodních materiálů. Přesvědčete se sami po kliknutí na obrázek dekoru dřeva a kamene.

Autentický přírodní vzhled dřeva nebo kamene na vinylové podlaze Euro Vinyl Floor Forever

 

 

Vinylová podlaha na podlahové vytápění – zkušenosti

Všechny naše podlahy mají garanci pro pokládku na podlahové topení. Materiálová skladba lamel je velmi pevná a odolná, s minimální roztažností, dimenzovaná právě pro případ vytápěných podlah. Celoplošné lepení přispívá ke zlepšení akustiky v místnosti – tím se liší od plovoucí podlahy.